Picu piegāde Piegāde, veicot
pasūtījumu no 17.00 EUR
PIRM. - SVĒTD.
10.00 - 21.00
Kurzemes prospekts 132A,
Rīga
260-50-800

Pasūtījumus beidzam pieņemt 30 minūtes
pirms darba laika beigām

Mana Pica - Par Mums

Mani sauc Pāvels. Man ir 35 gadi. Esmu absolvējis Rīgas tirdzniecības un kulinārijas skolu Marijas ielā 4, esmu konditors. Šobrīd esmu picērijas MANA PICA īpašnieks. Picērijas nosaukums nav nejaušs – to veido personu vārdi

Mans draugs Maksims, mana sieva ANnA un es – Pāvels. Mēs trijatā arī uzsākām šo projektu.

Gadus, kas pavadīti strādājot Rīgas labākajās picērijās, es atceros ar prieku. Ieguvis pieredzi, noderīgas idejas un risinājumus, paplašinājis vērtīgu kontaktu loku, es izveidoju savu uzņēmumu.

Iesākumā kā tirdzniecības vietu izvēlējos kiosku, kurā realizēju virtuļu tirdzniecību. “Omas virtuļi” gāja uz urrā! Pēc 4 gadu ilgas darbības, es nolēmu mainīt darbības virzienu uz sevi vairāk interesējošo – picas gatavošanu.

Mūsu picērijas lepnums ir tās mīkla. Mēs to gatavojam paši uz vietas, un pēc daudziem eksperimentiem, esam izstrādājuši recepti, kas ir tuvu ideālam.

MĒS NEIZGUDROJAM PICU, MĒS PADARĀM TO GARŠĪGĀKU!

Pagaidām mēs esam neliels ģimenes uzņēmums. Par mums varētu teikt – ikdienu un dzīvi pavadām virtuvē. Zinot, ko vēlas klienti, gatavošana tiem ir kļuvusi par mūsu sirdslietu. Saskaņā ar mūsu devīzi “PATS LABĀKAIS VAI NEKAS”, mēs pilnībā esam veltījuši sevi šim darbam.

Mēs rūpējamies par katru mūsu klientu, tādēļ bizness pats, tā teikt, iet no rokas. Mēs tik ļoti nedomājam par peļņu kā par picas kvalitāti un mūsu klientiem. Tie, kuri mūs atceras kā virtuļu kiosku uz Pulkveža Brieža ielas pie lielveikala RIMI, mums piekritīs.

Mēs tiecamies pēc ideāla. Protams, kā jau visiem, arī mums mēdz gadīties kļūdas un nepilnības, bet, tieši šī iemesla dēļ, mēs strādājam jo centīgāk, un esam pateicīgi par klientu sapratni un sniedzam viņiem prieku mūsu gardās picas veidolā.

Viss, kas no jums nepieciešams ir telefona zvans. Zvaniet uz mūsu tālruni un mēs dalīsimies prieka mirkļos. Mums prieku sagādās picas gatavošana un tās piegādāšana Jums, savukārt Jums būs prieks par gardi notiesāto picu, kas noteikti radīs vēlmi to nogaršot vēlreiz.

Gaidīsim Jūs Kurzemes prospektā 132A. Gaidīsim Jūs ciemos.

Liels paldies;
  • Mūsu vecākiem;
  • Kofemanija — (http://kofemania.lv/);
  • CoolEKO (Kondicionieru uzstādīšana un remonts) Kristapam (tālr. 284-58-183) un Mārim;
  • Autoservisam ESKADA SERVISS, Tarasovam Sergejam (tālr. 286-32-222);
  • SIA «ALDONA» — (http://restriga.lv/restaurants/lacreme/;
  • Draugiem un kolēģiem: Jurijam Ksenzovam, Rihardam Vītoliņam, Sergejam Ševčenko, Ervīnam Aksjonovam, SKIN, Tatjanai Kravcovai.